Kniha Zlaté dno

Představuji vám svoji knihu, která se ocitla před branou zrodu. Zda-li se jí podaří úspěšně touto branou projít, z velké části záleží i na vás. Děkuji tudíž za jakoukoliv podporu, která jí umožní být vydanou a stát se tak součástí mnoha vašich knihoven.

A proč si zaslouží vaši pozornost?

O čem kniha je – výňatek z knihy :

Autentický příběh z prostředí arabského vězení, očima kouče osobního rozvoje. Do tohoto vězení se dostal při cestě na dovolenou, na které si jej úředníci spletli s jinou osobou, kterou hledali.

Popisovaný příběh je zachycován aktuálně a živě. Autor tím zachycuje nejen skutečné detailní podrobnosti, ale také svoje emocionální rozpoložení, které sám prožívá. Zároveň neví jak se jeho příběh bude vyvíjet a tím vtáhne zvědavost čtenáře do děje a on to chce s ním společně zjistit a prožívat. Převáželi ho z vězení do vězení, ostříhali mu vlasy a nedobrovolně byl nucen trávit čas s arabskými, indickými a africkými spoluvěžni. Byl vězněm v muslimské zemi, kde platí právo šaría a neplatí presumpce neviny. Stal se přímým účastníkem muslimských modliteb a rituálů a dusil se cigaretovým dýmem od 25 spoluvězňů v jedné cele. Ten nikotinový kouř byl prý horší než všudepřítomní šváby. Nevěděl, kolik času stráví za mřížemi. Nevěděl, z čeho byl obviněn. Tak začal čtvrtý den svého pobytu v Emirátech psát knihu Zlaté dno. Drobným písmem do notýsku. S vědomím, že tenhle kus papíru mu můžou i s tužkou dozorci kdykoli sebrat. 

Čtenářovu pozornost zaujme i autorovo představení, poodhalení zážitků z jeho dosavadního osobního života a otevření i svých 13-tých komnat. V průběhu příběhu je s ním v občasné komunikaci a to čtenáře udržuje v domnění, že se jedná i o jeho vlastní příběh.

Kniha pojednává i o technikách a pravidlech osobního rozvoje, které účinně pomáhají při zvládání těžkých a zátěžových životních situacích. Proto se nejedná o pouhý autentický příběh, ale i o praktickou inspiraci, která může být užitečnou komukoliv, kdo potřebuje překonat těžkou životní okolnost nebo se vypořádat se strachem a s nízkou sebedůvěrou.

Autor se ve vězení setkal s mnoha kulturami a národnostmi. Poskytuje proto i svůj osobitý pohled na arabskou mentalitu, kultury jiných národností a jejich zvyky, na islámskou víru a další světová náboženství.

Svoji zkušenost s arabským vězením a justicí, také podrobně rozepisuje.

Autor je ze své podstaty spíše filozoficky smýšlejícím člověkem. To se také odráží na četnosti jeho úvah a pohledů na život a jeho smysl.

Zároveň podrobněji rozvíjí i své myšlenky na změny a reformy ve výchově a školství, pracovního trhu, bezpečnosti států i jejich mezinárodních vztahů a v oblasti justice a eliminace zločinnosti.

Součástí knihy jsou taktéž některé autentické příběhy vězňů, kteří neměli dostatečné podmínky k tomu aby se dovolali osobní spravedlnosti. A tak je jim v této knize aspoň umožněno vyslat svůj hlas a sdělit svůj příběh, aby neupadl v zapomnění.

Z celého srdce děkuji za důvěru a podporu. Nechť můj příběh a má kniha pomůže inspirovat co nejvíce lidí.

Chcete-li podpořit jednodušší vydání knihy Zlaté dno, můžete si ji už nyní předobjednat za zvýhodněnou cenu.
Vyplňte objednávkový formulář a částku 299,-Kč zaplaťte na číslo účtu uvedené v emailu.
Kniha Vám bude doručena hned po jejím vydání, v průběhu července 2021.

Nabízím též spolupráci a připojení k projektu Zlaté dno.
Tato spolupráce může proběhnout formou oficiálního poděkování uvedeného v knize.
Dále může být v knize uvedena vaše firma a značka, popřípadě vaše logo.
Partnerství dále zahrnuje prezentaci na bannerech při křtech knihy a při jejích mnoha představeních.
Také obdržíte určitý počet knih s věnováním pro své přátele a partnery.
Můžete si také objednat soukromou besedu pro vaše známé, zaměstnance a obchodní partnery.
O podrobné informace zažádejte na e-mailu josefsalek@centrum.cz nebo na tel. č. 608 731 078.

  Josef Šálek

  Děkuji také za velkou podporu Mgr. Miroslavě Brožové a její firmě Avatar production, která mi pomáhá v tomto mém životním poselství :

  Díky vaší pomoci vydáme knihu Zlaté dno, kterou náš kamarád Josef Šálek napsal v arabském vězení, kde byl omylem 66 dní uvězněn. Zaznamenal svůj příběh o síle mysli a posouvání limitů. Jeho neuvěřitelná story si zaslouží úctu, podporu a vytištění.

  Mgr. Miroslava Brožová
  733 301 255
  AVATAR production
  www.avatarfestival.cz
  avatarproduction@seznam.cz

  Jedna odpověď na “Kniha Zlaté dno”

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *